Zomerstages 2023

We zijn op zoek naar enthousiaste stagiair·e·s om ons team te ondersteunen in augustus/september 2023.

Het werk bestaat uit de ondersteuning bij lopende projecten. We zijn op zoek naar een gemotiveerde persoon die kan ondersteunen bij cartografie, illustratie, inventarisatie en onderzoek van innovatieve praktijken, et cetera — afhankelijk van jouw expertises en interesses.

Concreet kunnen we deze zomer je hulp gebruiken bij het maken van rapporten en een publicatie rond openruimtethema’s. Heb je interesse in thema’s als open ruimte, klimaat, voedselproductie, bodem en water? En zou je ons team deze zomer graag vervoegen voor een aantal weken?

Wanneer? 
Het gaat om een voltijdse stage vanaf 8 augustus 2023, voor een periode van ongeveer 4-8 weken — de exacte duur en dagen zijn te bespreken.

Waar?
Op ons kantoor in Brussel.

Vergoeding
Er is een vergoeding beschikbaar volgens een vrijwilligerscontract, van €40,67 per dag.

Geïnteresseerd?
Stuur dan uiterlijk 3 juli 2023 een mail naar info[@]architectureworkroom.eu met korte motivatiebrief en een cv. In de week van 10 tot 14 juli zullen gesprekken plaatsvinden.

More News